Beschrijving
Paashaas diy – droogbloemen
Dit is een paashaasframe gemaakt van kippengaas in het midden en natuurlijke materialen aan de buitenkant. Dit frame is altijd een succes bij iedereen, maar dit jaar voor het eerst met droogbloemen. U krijgt verschillende materialen thuis om uw eigen frame op te maken/
In dit pakket kunt u in ieder geval vinden:
- Paashaasframe
- Decoratie eieren
- Decoratie nestjes
- Droogbloemen (door u aangegeven kleuren) (op de afbeelding zijn de kleuren roze, paars, geel en naturel gebruikt)
- Uitleg
- Stukje touw
Let op u heeft wel een lijmpistool nodig om dit frame te kunnen maken. Deze zit NIET in het pakket.
Let op de afbeelding dient als voorbeeld, het zijn allemaal natuurlijke materialen die af kunnen wijken van de afbeelding. Ook het frame kan hier en daar een beetje corrosie hebben, maar dit hoort erbij!
Of laat u hem door ons maken en kant en klaar naar u toe versturen? Ook dit is een mogelijkheid. U ontvangt dan van tevoren een foto of de paashaas volledig naar wens is.
Bekijk ook onze andere doe-het-zelf pakketten eens!